Hakkımızda

Adsan Yatırım İnşaat A.Ş. inşaat alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir.

Kaliteden ödün vermeden profesyonel ve alanında uzman ekiplerimiz ile yaşanacak mekanlar üretmek için çalışıyor, inşaat sektöründe hizmet vermenin başlıca gereksinimleri olan proje yönetimi, iş güvenliği, usta işçilik ve kaliteli malzeme gibi önemli konularına büyük önem veriyoruz.

Herkese ve her keseye uygun yaşam alanları inşa etmeyi ilke edinen Adsan Yatırım İnşaat A.Ş. kaliteli, güvenli ve konforlu yaşam alanlarını kısa sürede üretmektedir. Tasarıma, detaylara ve değişime verdiği önem, yöresinde yenilikçi ve öncü kılmaktadır. Adsan Yatırım İnşaat A.Ş. yapı sektöründe, yaşamın ve insanın olduğu her yerde olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.