Hizmetlerimiz

https://adsaninsaat.com/wp-content/uploads/2023/07/DJI_0289-scaled.jpg

Yatırım Hizmetleri

Toplamda 132.000 m2 yatırım ve bu yatırımlara katma değerler eklenerek nihai kullanıcılara ulaşmasını sağlamıştır.

Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve tercihlerini anlamak ve tam olarak bu isteğe uygun yapılar üretmek. Yüksek kaliteli yapıları en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmak. Ailemiz ve işimiz için yaşam ve iş alanları üretirken üst seviyede ve yenilikçi olmaya çalışmak.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba; sektörün standartlarından farklı olarak, Adsan İnşaat’ın dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıktadır.

Gayrimenkul Danışmanlığı
https://adsaninsaat.com/wp-content/uploads/2023/07/MUTEAHHITLIK-HIZMETLERI.png

Müteahhitlik Hizmetleri

Türkiye’ de müteahhitlik hizmetleri denilince akla sadece bina yapmak geliyor. Aslında işin daha derin bir boyutu var. Müteahhitlik birçok alanın birleştiği ve çok kapsamlı bir iştir. Müteahhitler bir bina yapılırken malzeme, iş gücü, inşaat ekipmanı ve hizmet sağlamakla yükümlülerdir. Aynı zamanda binanın yapılan anlaşmaya göre belirtilen sürede ve şartlarda tamamlanması da müteahhittin sorumluluğundadır.

Malzeme seçimini uygun yönetmeliklere göre yaparak, müşterilerin güvenliğini her zaman ön planda tutmaları gerekmektedir. Son zamanlarda inşaat sektöründe yaşanan gelişmelerle inşaat malzemeleri konusunda sıkı önlemler ve kurallar ortaya konulmuştur. Bu gelişme insanların güvenliğini sağlamak için oldukça önemli bir adımdır. Adsan İnşaat tüm bu kurallara uygum göstermektedir.

Proje Tasarım ve Uygulama

Size Özgü proje tasarımları, mimarlık ve mühendislik hizmetleri ile yapı ruhsatlandırma takibi özenle yapılır.

Tasarım ve proje yönetim deneyimimiz ile projenin erken evrelerinde işveren ve tasarım ekipleri ile koordineli olarak çalışılmaya başlanması projeye teknik anlamda artı değer kazandırır. Projenin ilk geliştirme etabında proje bütçesi, kapsam ve iş programının kontrol edilmesi ve süreç içerisinde izlenmesi oluşabilecek sapmaları engeller.

Bu etapta hedefimiz koordinasyon toplantıları ile tasarım ekibinin işveren ihtiyaç ve talepleri (mekan, fonksiyon, nitelikler, iş kalitesi), toplam bütçe ve iş programına uygun olarak çalışmalarını sürdürdüğünün izlenmesi ve sürecin sürekli yönetilmesidir. Bu süreç zarfında malzemeler, sistemler, ekipmanlar ve uygulama detayları süre ve bütçe tasarrufu açısından sürekli değerlendirilir.

Proje Tasarım ve Uygulama
https://adsaninsaat.com/wp-content/uploads/2023/07/TADILAT-ONARIM-HIZMETLERI.png

Tadilat ve Onarım Hizmetleri

Bina tadilat ve onarımı inşaat sektörünün en kapsamlı uygulamalarından biridir. Bina tadilat ve onarım işlerinde yapılması gereken ilk işlem onarımın yapılacağı alanın incelenmesidir. Sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesi müşteriyi ek hizmet almaktan kurtaracaktır. Bu aşamada onarım ve tadilatın sonunda alanın nasıl görüneceği projelendirilir. Adsan İnşaat sorunun belirlenmesi aşamasında müşteri ile temas halinde kalarak doğru yerlerin onarıldığından emin olur.

Tadilat kapsamında boya, sıva, zemin onarımı gibi iç ve dış cephe uygulamaları, tesisat onarımı ve çatı, teras gibi dış bölge onarımı yapılabilir. Her bir uygulama farklı bir uzmanlık gerektirecektir. Adsan İnşaat tüm bu tadilat ve onarım alanlarında tecrübeye sahiptir ve size en iyi hizmeti sunacaktır. Özellikle tesisat onarımları oldukça zorlu süreçler olabilir. Dış cephe onarımlarıyla karşılaştırıldığında tesisat tadilatında binanın içinde kırma, sıva yapma ve yeniden boya yapma işlemleri uygulanmaktadır.